Πέμπτη, 10 Ιουνίου 2010

Πρωταθλητής ο Μ.Α.Σ. Αγχιάλου


Με τους τελικούς αγώνες που έγιναν στο γήπεδο της Τούμπας, έπεσε η αυλαία στις κατηγορίες Νέων και Προπαίδων 9Χ9 και 11Χ11। Μετά από συναρπαστικές αναμετρήσεις, που βρήκε τις ομάδες του ΠΑΟΚ να σηκώνουν την κούπα του Πρωταθλητή στην «έδρα» τους, στις ηλικίες Νέων 1993-94 και Προπαίδων 11Χ11, αντιμετωπίζοντας τους Κανονιέρηδες και τον Ηρακλή αντίστοιχα, ολοκληρώθηκε μια εντυπωσιακή αγωνιστική χρονιά.
Τους τελικούς αγώνες άνοιξε η αναμέτρηση Προπαίδων 9Χ9 μεταξύ ΜΑΣ Αγχιάλου και Ποσειδώνα Καλαμαριάς, που βρήκε νικήτρια την ομάδα της Αγχιάλου με 1-0, η οποία έφτασε αήττητη στον τελικό। Τους αγώνες διατήτευσαν οι Καζακτσίδης, Πετρέντζης, Σιντόρης, Γερασιμίδης, Πανολίας, Παλαιολόγου, Μιχαηλίδης και Αϊναλής.


ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0-१

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ (Γιαννης Ζαρογιάννης) : Παπαγεωργίου, Ιωάννου, Κιλκισλής, Κινόζογλου, Σαράντης, Ζαράρης, Κοντοστάθης, Κουρτίδης, Αθανασίου, Παυλίδης।

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: (Ακριβός) Σαφράνογλου, Βραχνός, Γωνιάδης, Παπακυριάκου, Αντώνογλου, Ζαφειριάδης, Μαζουλουξής, Χατζηπατσάβας, Μπέζος, Σταυρίδης, Λαζαρίδης। Κουτέλης, Βάσος, Τράκος, Χατζηλέξης, Καφετζής, Ψαρόπουλος, Ιωσηφίδης, Γκουτρίδης.


ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΩΤΟ ΕΔΩ

Πέμπτη, 3 Ιουνίου 2010

Βραδιά «Fair Play» στη Νομαρχία Θεσσαλονίκης την Παρασκευή 4 Ιουνίου 2010 και ώρα 19.30

26 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑTA -

ΘΕΜΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ



Φέτος συμπληρώνονται 26 χρόνια διοργάνωσης Παιδικών Πρωταθλημάτων από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας (1984 �2010) και η φετινή αγωνιστική περίοδος 2009 �2010 φτάνει στο τέλος της.

Την Κυριακή 6 Ιουνίου 2010 θα πραγματοποιηθούν οι τελικοί αγώνες για την ανάδειξη των πρωταθλητριών ομάδων στις κατηγορίες Νέων, Προπαίδων 11 Χ 11 και Προπαίδων 9 Χ 9 στο Στάδιο ΠΑΟΚ στη Τούμπα και θα ακολουθήσουν οι τελικοί αγώνες στις κατηγορίες Παίδων, Τζούνιορ και Προτζούνιορ.

Την Παρασκευή 4 Ιουνίου 2010 και ώρα 19.30 στους κήπους της Νομαρχίας Θεσσαλονίκης θα πραγματοποιηθεί βραδιά «Fair Play» σε συνεργασία της Νομαρχίας Θεσσαλονίκης με την ΕΠΣ Μακεδονίας και την παρουσία όλων των ομάδων που συμμετέχουν στην τελική φάση με όλους τους ποδοσφαιριστές τους, τους προπονητές τους και τους γονείς των μικρών παιδιών και στις τρεις κατηγορίες.

Συγκεκριμένα θα συμμετέχουν οι ομάδες: ΠΑΟΚ 1994, Κανονιέρηδες, Αγροτικός Αστέρας, ΠΑΟΚ 1995 (Νέων), ΠΑΟΚ 1996, Ηρακλής, Ακαδημία Γιαννιτσών, Μπέμπηδες 2000 (Προπαίδων 11 Χ 11), Ποσειδώνας Καλαμαριάς, ΜΑΣ Αγχιάλου, Μπέμπηδες 2000, Μαντουλίδης (Προπαίδων 9 Χ 9).

Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα προβληθεί στους παραβρισκόμενους σχετικό VIDEO με θέμα: «Fair Play» και θα τιμηθούν για την πολύχρονη προσφορά τους στα Παιδικά Πρωταθλήματα και στη διαιτησία, ο διαιτητής κ. Δημήτριος Βατσικούρας και οι εθελοντές διαιτητές, κ. Παναγιώτης Τζιτζιλής και Αναστάσιος Κωβαίος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων έχει ως εξής:


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9 Χ 9

ΣΑΒΒΑΤΟ 5.6.2010 - ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 3η �4η)

Μπέμπηδες 2000 �Μαντουλίδης

Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρα) �ώρα: 17.30

ΚΥΡΙΑΚΗ 6.6.2010 - ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Ποσειδων Καλαμαριάς �ΜΑΣ Αγχιάλου


Γήπεδο: ΠΑΟΚ (Τούμπα) �ώρα: 17.30



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11 Χ 11



ΣΑΒΒΑΤΟ 5.6.2010 - ΜΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 3η �4η)

Ακαδημία Γιαννιτσών �Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρα) �ώρα: 19.00

ΚΥΡΙΑΚΗ 6.6.2010 - ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

ΠΑΟΚ 1 (1996) �Ηρακλής

Γήπεδο: ΠΑΟΚ (Τούμπα) �ώρα: 19.00



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ



ΣΑΒΒΑΤΟ 5.6.2010 - ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 3η �4η)

Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΟΚ (1995)

Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρα) �ώρα: 20.30

ΚΥΡΙΑΚΗ 6.6.2010 - ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Κανονιέρηδες �ΠΑΟΚ (1994)

Γήπεδο: ΠΑΟΚ (Τούμπα) �ώρα: 20.30

Πέμπτη, 27 Μαΐου 2010

Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 29 ΜΑΙΟΥ २०१०

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9 Χ 9 (Ημιτελικοί Αγώνες �Νοκ Αουτ)

ΜΑΣ Αγχιάλου �Μαντουλίδης
Γήπεδο: Π. Μελά (πλαστικό) �ώρα: 10.००

Α�Βοηθ: Μπάρμπας Αναστάσιος
Ποσειδώνας Καλαμαριάς �Μπέμπηδες २०००

Γήπεδο: Καραγεωργίου �ώρα: 10.00
Α�Βοηθ: Σοφίδης Γ.

Σάββατο, 22 Μαΐου 2010

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 22 ΜΑΙΟΥ 2010


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ


ΝΕΩΝ �ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΠΑΟΚ 95 - Κανονιέρηδες
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(ΑΠΌ ΑΝΑΒΟΛΗ - 19η αγωνιστική)
Αλέξανδρος Κιλκίς - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημοτικό Νεάπολης (πλαστικό)- ώρα:11.00




ΠΑΙΔΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(από αναβολή - 17η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ - Αρης (ο αγώνας ξεκινά από το 5� το σκορ τη στιγμή της διακοπής ήταν 1 �0).
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ

Απόλλων Καλαμαριάς - Ηρακλής Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Απόλλων Καλαμαριάς- ώρα:10.00




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ




ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 11x11 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Ηρακλής ή Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟΝΕ
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:14.00
ΠΑΟΚ 2 �Ντίνος Κούης
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:09.00
Αρης �Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.00
Μπέμπηδες 2000 �Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλένα

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 9x9 �ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Εθνικός Πυλαίας - Μαντουλίδης
Γήπεδο:Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.30
Ακαδ. Γ. Κούδας �Ποσειδών Καλαμαριάς
Γήπεδο: Π. Μελά (πλαστικό) �ώρα: 10.३०

Μακεδονικός Γέφυρας �ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Π. Μελά (πλαστικό) �ώρα: 11.३०

Μπέμπηδες 2000 �Μπέμπηδες 2001
Γήπεδο: Π. Μελά (πλαστικό) �ώρα: 12.30
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί

-


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(αγώνες από αναβολή)
ΑΠΕ Λαγκαδά 2 - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:10.00
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:11.00
Δήμος Απολλωνίας - ΑΕ Αγίου Γεωργίου
Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:12.00
ΑΠΕ Λαγκαδά 1 - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:11.00
ΑΕ Κορώνειας - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Ζαγγελίδης Γεώργιος


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(αγώνες από αναβολή)
ΑΕ Νέων Σίνδου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) - ώρα:10.00
Μπέμπηδες Ιωνίας - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) - ώρα:11.00
ΠΑΟ Κουφαλίων - Παύλος Μελάς ΑΟ 2
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) - ώρα:11.00
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Πρωτέας Ευόσμου 2
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Μπάρμπας Αναστάσιος
ΡΕΠΟ: ΑΟΚ Αγ. Αθανάσιος


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(αγ΄ωνες από αναβολή)
Βόσπορος Καλαμαριάς - Πέρα
Γήπεδο:Sport Center - ώρα:11.30
Αχιλλέας Τριανδρίας 2 - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Football Sport Center - ώρα:11.30
Πυρσός Αγ. Τριάδας - Αχιλλέας Περαίας 2
Γήπεδο:Football Sport Center - ώρα:10.30
ΑΕ Φαλήρου - Αρης
Γήπεδο:Football Sport Center - ώρα:10.30
Ερμής Καλαμαριάς - Ήφαιστος
Γήπεδο:Football Sport Center - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος

Πέμπτη, 13 Μαΐου 2010

Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ (15&16.05)

Με αγώνες προημιτελικής φάσης για την Κατηγορία των Νέων, καθώς και νοκ άουτ παιχνίδια για τους Προπαίδες, περιλαμβάνει το πρόγραμμα των Παιδικών Πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ του Σαββατοκύριακου 15 και 16 Μαϊου. Παίδες, Τζούνιορ και Προτζούνιορ συνεχίζουν κανονικά τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις μέχρι της ολοκλήρωση όλων των Ομίλων που θα οδηγήσουν στους τελικούς και τις απονομές. Σύμφωνα με τον προγραμματισμό της ΕΠΣΜ, μόνο το Σάββατο 22 ΜαΪου (παραμονές του Αγίου Πνεύματος), θα υπάρξει αγωνιστική δράση για τους μικρούς.

Το Σάββατο 29 Μαϊου, θα ολοκληρωθεί η ημιτελική φάση των Προπαίδων, ενώ όπως όλα δείχνουν οι Τελικοί Αγώνες όλων των Κατηγοριών και οι Απονομές στις Πρωταθλήτριες Ομάδες, θα γίνουν μετά τις Εξετάσεις των Λυκείων.
Το Πρόγραμμα αναλυτικά, έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΜΑΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ
11 Χ 11 ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ηρακλής (2)
Γήπ:Παύλου Μελά (πλαστ.) - ώρα:13.00
Ελπίδες Συκεών – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπ:Παύλου Μελά (πλαστ.) - ώρα:15.00
ΓΣ Ηλιούπολης – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπ:Παύλου Μελά (πλαστ.) - ώρα:14.00
Μακεδονικός Νεάπολης – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπ:Μακεδονικού (βοηθητικό) - ώρα:15.00

9 Χ 9 Γ΄ΦΑΣΗ (νοκ άουτ αγώνες)
Ακαδημία Γ. Κούδας – Εσπερος Σταυρ.
Γήπ:Παύλου Μελά (πλαστ.) - ώρα:09.00
Μακεδονικός Γέφυρας – Ερμής Δήμου Θέρμης
Γήπ:Παύλου Μελά (πλαστ.) - ώρα:12.00
Δόξα Ρετζικίου - Μαντουλίδης
Γήπ:Παύλου Μελά (πλαστ.) - ώρα:10.00
ΜΑΣ Αγχιάλου - Πέρα
ΑΕ Φιλύρου – Μπέμπηδες 2000
Γήπ:Νικολούδη - ώρα:11.00
Αναγέννηση Ρυσίου – Μπέμπηδες 2001
Γήπ:Νικολούδη - ώρα:13.00
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μ.Αλέξανδρος Θ.
Γήπ:Νικολούδη - ώρα:14.00

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ
Εθνικός Πυλαίας – Αχιλλέας Περαίας
Γήπ: Νικολούδη - ώρα:12.00


Τετάρτη, 12 Μαΐου 2010

Κλήρωσε» για τους «8» στους Προπαίδες 9Χ9


Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 11 Μαϊου, στα γραφεία της ΕΠΣΜ από την Επιτροπή Παιδικών Πρωταθλημάτων, η κλήρωση των αγώνων της γ’ φάσης (νοκ άουτ) των Προπαίδων 9Χ9। Στην διαδικασία που ανέδειξε τα οχτώ ζευγάρια που θα αγωνιστούν το Σάββατο 15 Μαϊου σε ουδέτερα γήπεδα, και διεξήγαγαν ο πρόεδρος της Επιτροπής Παιδικών, Χαράλαμπος Κολτσίδας και ο γραμματέας Λεωνίδας Μαλεζάς, παραβρέθηκαν αρκετοί εκπρόσωποι ομάδων, οι οποίοι είχαν την ευκαιρία να ανταλλάξουν απόψεις για το Παιδικό Πρωτάθλημα.


Από την κλήρωση προέκυψαν τα παρακάτω ζευγάρια:

Ακαδημία Γ. Κούδας - Έσπερος Σταυρούπολης Νο1
Μακεδονικός Γέφυρας - Ερμής Δ. Θέρμης Νο 2
Δόξα Ρετζικίου – Μαντουλίδης Νο 3
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μ. Αλέξανδρος Θ. Νο 4
Μπέμπηδες Ιωνίας - Εθνικός Πυλαίας ή Αχιλλέας Περαίας Νο 5
ΑΕ Φιλύρου - Μπέμπηδες 2000 ή ΑΟ Λέοντες ή Πέρα Νο 6
ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΟ Λέοντες ή Πέρα ή Μπέμπηδες 2000 Νο 7
Αναγέννηση Ρυσίου - Μπέμπηδες 2001 Νο 8
* Όλοι οι παραπάνω αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 15/5/2010

Ύστερα από δημόσια κλήρωση στην δ’ προημιτελική φάση θα αγωνιστούν τα παρακάτω ζευγάρια:
Νικητής 1 – Νικητής 4 Α
Νικητής 8 – Νικητής 6 Β
Νικητής 2 – Νικητής 7 Γ
Νικητής 5 – Νικητής 3 Δ
Όλοι οι παραπάνω αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 22/5/2010

Ύστερα από δημόσια κλήρωση στην ημιτελική φάση θα παίξουν τα παρακάτω ζευγάρια:
Νικητής Α – Νικητής Β
Νικητής Γ – Νικητής Δ
* Όλοι οι παραπάνω αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 29/5/2010

** Οι νικήτριες ομάδες των παραπάνω ζευγαριών θα αγωνιστούν στον μεγάλο τελικό της κατηγορίας Προπαίδων 9 Χ 9 και οι ομάδες που θα ηττηθούν στον μικρό τελικό για την κατάκτηση της τρίτης θέσης.

Παράλληλα θα συνεχιστούν οι αγώνες του Πρωταθλήματος Προπαίδων 11 Χ11 με τη διεξαγωγή των παρακάτω ζευγαριών:
ΠΑΟΚ – ΑΕ Φαλήρου Νο1
Ηρακλής – Αναγέννηση Επανομής Νο 2
Άρης – Άρης 2 Νο 3
Φοίνικας Πολίχνης – Μπέμπηδες 2000 Νο 4
Πρωτέας Ευόσμου – Παύλος Μελάς Νο 5
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ακαδημία Γιαννιτσών Νο 6
ΠΑΟ Νέων Επιβατών – Αγροτικός Αστέρας Νο 7
ΠΑΟΚ 2 – Ακαδημία Ντίνος Κούης Νο 8
* Όλοι οι παραπάνω αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 15/5/2010

Ύστερα από δημόσια κλήρωση στην προημιτελική φάση θα αγωνιστούν τα παρακάτω ζευγάρια:
Νικητής 1 – Νικητής 8 Α
Νικητής 2 – Νικητής 7 Β
Νικητής 3 – Νικητής 6 Γ
Νικητής 4 – Νικητής 5 Δ
Όλοι οι παραπάνω αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 22/5/2010
Ύστερα από δημόσια κλήρωση στην ημιτελική φάση θα παίξουν τα παρακάτω ζευγάρια:

Νικητής Α – Νικητής Γ
Νικητής Β – Νικητής Δ
* Όλοι οι παραπάνω αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 29/5/2010
** Οι νικήτριες ομάδες των παραπάνω ζευγαριών θα αγωνιστούν στον μεγάλο τελικό της κατηγορίας Προπαίδων 11Χ11 και οι ομάδες που θα ηττηθούν στον μικρό τελικό για την κατάκτηση της τρίτης θέσης.

Επίσης στους αγώνες κατάταξης της κατηγορίας Προπαίδων 11Χ11 θα τεθούν αντιμέτωπα τα παρακάτω ζευγάρια σε νοκ άουτ αγώνες:
Μακεδονικός Νεάπολης – Ερμής Μηχανιώνας
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ηρακλής 2
Ελπίδες Συκεών – Οδυσσέας Κορδελιού
ΓΣ Ηλιούπολης – Θερμαϊκός Θέρμης
* Όλοι οι παραπάνω αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 15/5/2010